Vypaľovanie Laserom

VYPALOVANIE LASEROM

Vypaľovanie laserom je bezkontaktná technológia využívajúca laserový lúč na vypálenie ľubovolného motívu do dreva, kože, plastov, kartónu, bambusu a gumy, umožňuje vypáliť ľubovolný motív, ktorý je trvácny a odolný voči opotrebeniu.

 

Využitie tejto technológie je možné takmer v každej sfére, záleží od nápadu a konkrétnosti použitia napríklad pri:

  • označení darčekových predmetov
  • reklamné nápisy predmetov
  • drevené ozdoby
  • osobitný image krytov pre mobilné telefóny
  • dekorácie na kožu, drevo, karton a plasty

Objednávky prijímame emailom, alebo telefonicky:
info@tattoostudio.sk
+421 944 337 335

Podla vašich predstáv a požiadavky vyhotovíme grafický návrh. Po odsúhlasení sa realizuje na predmet, ktorý si vyberiete z našej ponuky.
Predmety na vypaľovanie ponúkame v eshope.
USB KLÚČE

Váš návrh stačí zaslať na email: info@tattoostudio.sk a vybrať si z ponuky predmet na vypálenie.

USB KLÚČE

Motív je nutné dodať ako obrázok .jpg, .png, .bmp, prevedený na čiernobielu 1 bitovú grafiku, alebo dodať originál, ktorý  sa upraví. Čierna farba je gravírovaná.  Rozmery páleného obrázku môžu byť maximálne 1070x1070 pixlov, alebo 80x80 mm.

Vypaľovaný predmet môže byť ľubovolných rozmerov, materiál drevo, koža, karton. Páliaca plocha nesmie mať ohyb viac ako 2mm z dôvodu rozostrenia laseru, taktiež nesmie mať lesklý povrch od ktorého by sa lúč odrážal. Farba vypáleného motívu je tmavá-čierna. Keďže laser narúša štruktúru materiálu vysokou teplotou, tak pri spálení ostáva farba podla konkrétneho použitého materiálu.

Predmet je možné priniesť osobne, alebo zaslať na adresu prevádzky:
Tattoo studio
Matice slovenskej 899/1
091 01  Stropkov

Motív na pálenie je možné odoslať aj emailom na info@tattoostudio.sk

V prípade ak máte motív aj predmet na vypálenie, stačí ho priniesť na prevádzku osobne, alebo zaslať na adresu prevádzky: Tattoo studio Matice slovenskej 899/1 091 01  Stropkov Vypaľovaný predmet môže byť ľubovolných rozmerov, materiál drevo, koža, karton. Páliaca plocha nesmie mať ohyb viac ako 2mm z dôvodu rozostrenia laseru, taktiež nesmie mať lesklý povrch od ktorého by sa lúč odrážal. Farba vypáleného motívu je tmavá-čierna. Keďže laser narúša štruktúru materiálu vysokou teplotou, tak pri spálení ostáva farba podla konkrétneho použitého materiálu. Motív je nutné dodať ako obrázok .jpg, .png, .bmp, prevedený na čiernobielu 1 bitovú grafiku, alebo dodať originál, ktorý  sa upraví. Čierna farba je gravírovaná.  Rozmery páleného obrázku môžu byť maximálne 1070x1070 pixlov, alebo 80x80 mm.